a
Monday - Saturday 09:00 - 18:00

Sunday - CLOSED

Akşemsettin Mah. Fevzipaşa Cad. Nu:11 Floor:2 Office:11

Fatih, ISTANBUL

Top
 

Hakkımızda

20 yıllık tecrübemizle, sektörlere yönelik gerçekleştirdiğimiz ihracat ile alanımızda lider pozisyonumuzu korumaya özen gösteriyoruz. Çünkü müşterilerimizin bizi anlatması, fazlasıyla önemli.

ŞİRKET PROFİLİMİZ

Gelişen ve değişen dünyada büyüklüğümüzün değil, iz bırakabilirliğimizin peşine düştük. Empati kurarak, hayata renk katmaya karar verdik.

Şirketimiz, sürekli değişim ve gelişim gösteren, yoğun rekabetin yaşandığı günümüz iş dünyasında, müşterilerine etkin ve verimli hizmet sağlama amacı ile kurulmuştur. Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin kalitesinin sorumluluğunun bilinciyle, verdiğimiz hizmetin müşteri deneyimini de titizlikle değerlendiriyoruz.

ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEYİN

MİSYONUMUZ

Şirketimizin amaçlarındaki kararlılık bizim için bir gelecektir. Bu nedenle şirketimizin kararlı adımları, tüm müşterilerimizin memnuniyeti için fazlasıyla önemli.

Yaptığımız işte deneyimlerimizi arttıracak yol haritaları çıkarmak ve çıkardığımız yol haritaları ile alanımızda etkin ve verimli çalışmalar ortaya koymak önceliğimizdir. Küçümsemeden gelişmek ve geliştikçe büyümek bizim temel amaçlarımızdandır.

VİZYONUMUZ

Ulaşmak istediğimiz hedefimiz bizim için önemlidir. Çünkü biz dünyanın geleceğini önemsiyor ve geleceğimizi dünyanın daha iyi olmasına yönelik tasarlıyoruz.

Türkiye’de alanında lider ve samimi bir ihracat şirketi olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz ürünlerin kalitesi ile deneyimimizi konuşturmak, sürekliliğini arttırmak ve marka bilinci oluşturmak hedeflerimiz arasındadır.

GÜÇLÜ BİR AİLEYİZ

Müşterilerimiz ile birlikte ihracat anlayışımızı daha etkin hale getiriyoruz.